Půjčovna lyží a zimního sportovního vybavení

Image

Rodinná sportovní půjčovna Sport Řezáč ve Frymburku je tu pro Vás již od roku 2008. Naši půjčovnu najdete přímo na malebném náměstí, kde se nachází dostatek bezplatných parkovacích míst. Proto se u nás můžete snadno stavit při cestě do Skiareálu Lipno, Parku Frymburk či do rakouských skiareálů Sternstein a Hochficht.

Naše půjčovna je vzdálena jen 300 m od oblíbené bruslařské dráhy Frymburk – Lipno a ca. 700 m od upravovaných běžkařských stop.

Proč si půjčit sportovní vybavení právě u nás?

  • Sami aktivně sportujeme, a navíc jsme místní. Rádi Vám proto pomůžeme s výběrem správné velikosti lyžařského vybavení.
  • Běžkařům poradíme s „mázou“ i vhodnou trasou dle aktuálních sněhových podmínek.
  • Přímo před půjčovnou se nachází bezplatná parkovací místa pro rychlé naložení zapůjčeného vybavení. 
  • Díky spolupráci naší půjčovny s turistickým průvodce pro volný čas (Grenzgenial) můžete využít atraktivní slevy na zapůjčení sportovního vybavení.

Nabídka zimní sportovní půjčovny

Máme pro Vás připraveno kvalitní sportovní vybavení pro sjezdové lyžování, snowboarding, běžecké lyžování a bruslení za příznivé ceny.

Sjezdové lyžování

Nabízíme Vám carvingové lyže pro děti i dospělé od kvalitních značek Atomic, Fischer, Sporten. Můžete zapůjčit jak jednotlivé vybavení, tak kompletní set včetně bot a hůlek za výhodnější cenu. Samozřejmostí je seřízení vázání podle Vaší váhy.

Více informací

Snowboarding

Pro milovníky jízdy na „prkně“ máme připraveny snowboardy značky Atomic a Fischer včetně obuvi. Můžete zapůjčit jak jednotlivé vybavení, tak kompletní set včetně bot za výhodnější cenu. Samozřejmostí je nastavení nohy vázání.

Více informací

Běžky

Pro milovníky „bílé stopy“ máme připraveny klasické běžky se stoupacími šupinami od předních značek Fischer, Madshus a Sporten pro děti i dospělé a nově též klasické běžky Kästle s populárními mohérovými pásy (tzv. skiny), které výborně stoupají do kopce na všech typech sněhu bez nutnosti voskování. V nabídce naší půjčovny máme v omezenějším počtu i běžky pro bruslařský styl.

Více informací

Brusle

Oblíbená bruslařská dráha na zamrzlém Lipně se nachází pouhých 300 m od naší půjčovny, a proto Vám nabízíme lední brusle v pánských, dámských i dětských modelech. Zároveň si u nás můžete nechat nabrousit vlastní brusle.

Více informací

Půjčovna&Sport Řezáč

Frymbruk 12, 382 79 Frymburk

  • Tel: +420 608 757 095
  • Email: sportrezac@seznam.cz

Sledujte nás na facebooku

© Copyright 2021. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno společností CAP-NET