Půjčovna kol na Lipně - jen 50 m od cyklostezky

Image

Rodinná sportovní půjčovna Sport Řezáč ve Frymburku u Lipna je tu pro Vás již od roku 2008. Naši půjčovnu najdete přímo na malebném náměstí v domě OTRE č.p. 12, jen 100 m od krásné Jezerní cyklotezky Frymburk - Lipno nad Vltavou.

K dispozici pro Vás máme pánská, dámská a dětská horská a treková kola od českých výrobců Rock Machine, Leader Fox a Kellys za příznivé ceny. 

Proč si půjčit sportovní vybavení právě u nás?

  • Sami aktivně sportujeme, a navíc jsme místní. Rádi Vám proto poradíme s výběrem správné velikosti kola a doporučíme Vám vhodnou trasu dle Vašich fyzických možností a očekávání.
  • Jelikož se naše půjčovna nachází pouhých 100 m od cyklostezky Frymburk – Lipno nad Vltavou a 300 m od přístaviště převozu, vyhnete se tak nebezpečné jízdě v provozu.
  • Abyste se po okolí vyznali a nezabloudili, obdržíte k zapůjčenému sportovnímu vybavení zdarma turistickou mapu Lipenska.
  • Přímo před půjčovnou se na frymburském náměstí nachází dostatek parkovacích míst. 

Horská kola

Pro pohodlnou jízdu v lehčím až středně obtížném terénu, po lesních a polních cestách nebo na oblíbených single trailech doporučujeme zapůjčení horského kola s odpruženou přední vidlicí, 29-palcovými koly a výkonnými kotoučovými brzdami.

Máme pro Vás připraveny všechny běžné velikosti horských kol, a to jak pánské, tak dámské modely. Samozřejmě v naší nabídce horských kol nechybí ani dětské modely.

Zobrazit ceník horských kol

Treková kola

Pokud se chcete projet po většině cyklostezek okolo lipenského jezera a neplánujete jízdu v terénu, bude pro vás ideální volbou trekové kolo. V naší půjčovně si můžete půjčit pravidelně servisovaná pánská a dámská treková kola od kvalitních značek Rock Machine, Author a Leader Fox.

Jedná se o pohodlná kola, která jsou vhodná pro většinu cyklotras na Lipensku a jízda na asfaltovém povrchu je rychlejší než na horském kole. Díky příznivé geometrii rámu Vás při jízdě nebudou bolet záda, a proto treková kola doporučujeme hlavně rekreačním a svátečním cyklistům.

Zobrazit ceník trekových kol

Rezervační formulář

*takto označená pole jsou povinná

Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.

Půjčovna&Sport Řezáč

Frymbruk 12, 382 79 Frymburk

Sledujte nás na facebooku

© Copyright 2021. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno společností CAP-NET