Půjčovna Sport Řezáč ve Frymburku na Lipně

Image

Rodinná půjčovna je 50 m od cyklostezky

Rodinná sportovní půjčovna Sport Řezáč ve Frymburku je tu pro Vás již od roku 2008. Naši půjčovnu najdete přímo na malebném náměstí a jen 50 m od krásné Jezerní cyklo a inline stezky do Lipna nad Vltavou. Navíc, 300 m od půjčovny se nachází přístaviště převozu, který vozí cyklisty i inline bruslaře na druhý břeh lipenského jezera. 

Proč si půjčit sportovní vybavení právě u nás?

  • Sami aktivně sportujeme, a navíc jsme místní. Rádi Vám proto poradíme s výběrem správné velikosti kola a doporučíme Vám vhodnou trasu dle Vašich fyzických možností a očekávání.
  • Jelikož se naše půjčovna nachází pouhých 50 m od cyklostezky Frymburk – Lipno nad Vltavou a 300 m od přístaviště převozu, vyhnete se tak nebezpečné jízdě v provozu.
  • Abyste se po okolí vyznali a nezabloudili, obdržíte k zapůjčenému sportovnímu vybavení zdarma turistickou mapu Lipenska.

Nabídka letní půjčovny

Horská kola

Okolí Frymburku a lipenského jezera nabízí bezpočet tras pro horská i stále oblíbenější single traily.  Užijte si vzrušující jízdu v lehčím terénu na našich kvalitních horských kolech od českých výrobců Rock Machine Kellys a leader Fox.

Více informací

Treková kola

Většina cyklostezek na Lipensku jsou vhodná pro treková kola, která jsou pohodlnější i rychlejší než kola horská. V naší půjčovně pro Vás máme připraveny pravidelně servisovaná pánská i dámská treková kola značek Rock Machine a Leader Fox.

Více informací

Elektrokola

Půjčte si výkonná elektrokola s dojezdem až 150 km, díky kterým Vás jízda do kopce bude bavit. Máme pro Vás elektrokola pro dospělé i juniory od 10 let.

Více informací

Koloběžky

Dále nabízíme pro děti i dospělé velmi oblíbené koloběžky Kostka, na kterých si projedete Jezerní cyklostezku pohodovým způsobem.

Více informací

Elektrokoloběžky

Nemáte chuť šlapat do pedálů, a přesto se chcete projet bez zbytečné námahy? Vyzkoušejte sportovní elektrokoloběžku e-Kostka.

Více informací

Dětské cyklovozíky a sedačky

Našimi častými zákazníky jsou rodiny s malými dětmi, pro které nabízíme pohodlné dětské cyklovozíky Thule a Croozer, oblíbený cyklopřívěs Weehoo-i-Go a dětské sedačky.

Více informací

Vozíky pro psy

Na cyklistický výlet můžete dokonce vzít i svého čtyřnohého mazlíčka, stačí si u nás půjčit cyklovozík či speciální tašku pro pejsky.

Více informací

Inline brusle

Jezerní cyklostezka Frymburk – Lipno nad Vltavou – Přední Výtoň – Frýdava od délce 19 km patří mezi nejkrásnější inline stezky v České republice. V naší půjčovně pro Vás máme připraveny kvalitní inline brusle značek Filla, Tempisch a K2. Rádi Vám též zapůjčíme i helmy a chrániče.

Více informací

Díky rychlé rezervaci máte jistotu!

Jednoduše nám do napište, co si přejete půjčit, vyplňte termín a v případě zájmu o kola/elektrokola uveďte prosím také výšku všech osob, případně, zda chcete kola horská či treková.

Pro rychlejší komunikaci nezapomeňte přidat Váš telefonní kontakt.

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, neprodleně prověříme dostupnost požadovaného sportovního vybavení a následně Vám zašleme potvrzení rezervace. 

Děkujeme za Váš čas a zájem! 

Objednávkový formulář

Prosíme o vyplnění objednávkového formuláře. Pole označená hvězdičkou* jsou povinná

Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.

Půjčovna&Sport Řezáč

Frymbruk 12, 382 79 Frymburk

  • Tel: +420 608 757 095
  • Email: sportrezac@seznam.cz

Sledujte nás na facebooku

© Copyright 2021. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno společností CAP-NET