Nové sportovní elektrokoloběžky Kostka e-Tour

Vyzkoušejte hit letošní letní sezóny! Naše půjčovna Vám jako první na Lipně nabízí nové sportovní modely elektrokoloběžek KOSTKA e-TOUR MAX.

Unikátní chytrá elektrokoloběžka vyráběná v České republice

Přesunujte se z místa na místo s lehkostí, jakou jste doposud nepoznali. Chytrá elektrokoloběžka Kostka e-Tour max přidá každému vašemu odrazu požadovanou sílu přípomoci a vy se tak budete moci pohybovat s nevídanou lehkostí. Pokud se vaše rychlost sníží na 6 km/h koloběžka tuto rychlost udržuje, jelikož se jedná o rychlost člověka při svižné chůzi, lze se tak snadno pohybovat mezi lidmi. Maximální rychlost přípomoci je 25 km/h.

Pokud si chcete dát od odrážení pauzu nebo Vás bolí nohy, stačí se na koloběžce pohupovat zepředu dozadu, díky čemuž aktivujete elektromotor.

Nízká hmotnost a dojezd až 50 km

Elektrická koloběžka Kostka e-Tour max si zachovává výtečné vlastnosti sportovní koloběžky. Díky tomu je jízda nejen rychlá a snadná, ale také si cestou protáhnete celé tělo,  a to bez zbytečné námahy. Koloběžka protahuje a posiluje svaly, zlepšuje kondici kloubů a pomáhá proti bolesti zad.

Chcete se projet na nové elektrické koloběžce Kostka? 

Rezervujte si ji během jedné minuty prostřednictvím našeho online rezervačního formuláře>>>

 

 

 

Půjčovna&Sport Řezáč

Frymbruk 12, 382 79 Frymburk

Sledujte nás na facebooku

© Copyright 2021. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno společností CAP-NET